До уваги українців у Німеччині!
ВСІ НА ПІКЕТ ПОСОЛЬСТВА РФ
Сьогодні о 19:00 навпроти посольства росії відбудеться терміновий пікет. Активістів та небайдужих громадян скликає громадське обʼєднання “Віче”. Просять брати з собою плакати про обстріли України та потребу в зброї.
Мітинги - це важливий стовп підтримки моєї психіки з 2022, бо це єдине окрім квартири місце, де ми не ходимо між двома світами спокійних вестернів, для яких це просто новини, і українців в Україні, щодо яких у нас вина вижившого (у мене точно). Так, у мене ще є лаб-мейти, які мене підтримують
Але на роботі не можна прийти, поридати увесь час і піти, хоча іноді десь так і виглядає мій день. А на мітингах якось…близькість із незнайомцями через те, що у нас однаковий контекст і настрій. Запасіться серветками і приходьте