@mohican.tech Колись давно знайомий їхав прямим автобусом Дніпро-Вроцлав. І мені тоді це здавалось таким дивним рішенням, бо особисто я завжди намагався мінімізувати "автобусну ділянку" і їздив потягом до Львова, а далі вже або поїзд до Перемишля, або автобус якийсь)
я страшенно не люблю пересідати, але якби це була я. то я б доїхала до Варшави, а звідти з пересадкою на потяг на Вроцлав
краще вже інтерсіті, ніж трястись в автобусі