Post
Чи в ручну на всіх підписуєтеся чи маєте якийсь сарипт? Можете поділитися?) У мене немає сценарію, що ви маєте на увазі? Так, не побачив опечатки в слові
Я про скрипт коду чи програму, які можуть за вас автоматично підписуватися на людей Ні, я роблю це сам, я підходжу до всіх українських прапорів і таке інше і слідкую за ними. Мені надіслати вам відео, як я це роблю? Так, буде цікаво на це поглянути Чим ви тм у Британії зараз займаєтеся? Я теж можу це зробити для вас Як давно ви переїхали з України?