Post
В #котопонеділок вчимося зважувати кота Чат жпт як завжди....
Все просто ж...#крадумеми
Хто так робив ?👀 🤣зважування кота у ванній— це найлегший спосіб, який можна уявити😅😅😅 Але щоб цей спосіб працював, кота треба повністю помістити під воду, тобто фактично це інструкція як втопити кота 🥲 чат джпт має щось проти котів А і точно так визначиться не вага, а об'єм кота , тобто ви втопите кота і все це буде марно 😀 Маємо ще один цікавий варіант🙂
bsky.app/profile/mohi...підвісити кота і скористатись еталонною противагою І тут я думала, що котопонеділок - це коли ми ділимося фото і любов'ю до котів, а не знущаємося з них)) Нє. Кота треба помістити не повністю, а так щоб він плавав. У тому то й штука. Він витіснить об'єм води масою такою ж, як сам. Ого, а я вже думала, що за живодерство. Признаюся, трохи забула шкільну фізику)) Але, "обережно помістити кота у ванну з водою" - це справді видно, що інтелект - штучний))) Та є спокійні коти, є ті, які в шоковому стані і завмирають, є ті що люблять купатися) підвісити кота і скористатись еталонною противагою Зразу ясно, що ChatGPT знає про це тільки з теорії 😂 Він має певні уявлення про це Не практичні, бо після цього не вижив би)))